
Содержание
Інтер’єрні тенденції регулярно змінюються. Популярне 2-3 роки тому, сьогодні виглядає застарілим. Це вимагає періодично оновлювати дизайн або вносити в нього найменші зміни. В курсі усіх актуальних тенденцій у сфері дизайну студія Наталі Гуменюк. Якщо перейти за посиланням https://gumenyuk.design/ , вдасться детальніше ознайомитися з актуальними проєктами.
Кращі стилі інтер’єру для сучасного дому
До рейтингу найкращих стилів інтер’єру увійшло одразу 5. Кожен з них має певні особливості в меблюванні й оздобленні. Стилі з рейтингу підходять для простору за відповідних умов. Розглянемо їх детальніше.
Мінімалізм
Стиль, який базується на простоті та чітких лініях. В інтер’єрі переважають світлі кольори. Наприклад, білий, сірий та бежевий. Використовуються практичні та функціональні меблі зі вбудованими системами зберігання. Декор використовується мінімально, лише для додавання акцентних елементів. Переважає просте, з акцентом на декорі, натуральне світло.
Скандинавський
Скандинавський стиль імпонує тим, хто надає перевагу затишку та багатогранності. В цьому легко переконатись на прикладі таких особливостей:
- переважають світлі відтінки та натуральні матеріали;
- використовуються ергономічні меблі з дерева або його імітацій;
- для декору обирається текстиль: килими з візерунками, пледи або подушки;
- для головних кімнат використовується центральна люстра;
- в пріоритеті додаткові джерела світла.
Такий стиль чудово підходить для великих квартир або заміських будинків. Чим більше вільного простору, тим краще.
Бохо
Стиль, в якому поєднується творчий хаос з етнічними мотивами. Як головну особливість відзначимо й насичену кольорову гаму. В оформленні переважають строкаті й геометричні візерунки. Також часто помітно поєднання різних текстур. Наприклад, дерева з текстилем або металом. Особливості бохо стилю простежуються й у декорі.
Класика
Класичний стиль вирізняється елегантністю й симетрією. Це помітно на прикладі його головних особливостей:
- використовуються пастельні та насичені кольори;
- масивні дерев’яні меблі мають декоративні елементи;
- для декору можна обрати картини в золотих рамах й текстиль;
- в освітленні найчастіше використовуються люстри та торшери.
Класичний стиль не завжди поєднується з іншими, тому його інтеграція в інтер’єр вимагає додаткової уваги.
Індустріальний
Цей стиль натхнений інтер’єрами фабрик та лофт-приміщень. Для оздоблення підходять темні кольори. Наприклад, сірий та коричневий. Важливо зберегти простір максимально недоторканним. Це помітно на прикладі матеріалів та вікон. Для декору можливо використати мінімалістичні постери, графіті й металеві світильники.
Реалізувати кожен з вказаних стилів в інтер’єрі здатна команда Наталі Гуменюк. Це запорука того, що вдасться отримати відповідний результат під ключ. Тому не витрачайте час й звертайтесь до професійних дизайнерів.